Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Grudno - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Jeżów Sudecki(Grudno + 21 km)

1 360 000 zł230,10 m² 5 910,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Dom położony na działce o powierzchni 866 m2, w całości ogrodzonej z bramą wjazdową na pilota. Na powierzchnię użytkową domu 128 m2 ( powierzchnia całkowita ok 230,1 m2) składają.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom(Grudno + 23 km)

1 160 000 zł270 m² 4 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:531 m²

Dom wolnostojący W bardzo atrakcyjnej, zielonej lokalizacji strzegomia (kamionka). W pobliżu ośrodek sportowy, szkoła oraz centrum handlowe. Przestronne pomieszczenia oraz funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czernica

Czernica(Grudno + 23 km)

770 000 zł250 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu fantastyczną nieruchomość na wsi w miejscowości Czernica - gmina Jeżów Sudecki. Jest to duża nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice(Grudno + 23 km)

1 280 000 zł137 m² 9 343,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomości Otti oferują dom wolnostojący z 2012 roku posadowiony na działce 1000m2 na początku Kostrzycy od strony Mysłakowic. Ładnie wykończony, nie wymagający żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra(Grudno + 23 km)

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Marzysz o wyjątkowym domu, który łączy tradycję z nowoczesnością? Kochasz styl szachulcowy i chciałbyś zamieszkać w takim pięknym domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Czerwony Dworek

Mysłakowice(Grudno + 23 km)

3 990 000 zł450 m² 8 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Prawdziwa perła architektury na sprzedaż! Tyrolski dom z 1838 r. po pełnej pieczołowitej renowacji ok. 450 m | działki ok. 8 000 m | własna woda | panorama Karkonoszy ze Śnieżką.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Świebodzice

Ciernie,Świebodzice(Grudno + 23 km)

890 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość trzykondygnacyjną z dużym potencjałem. Nieruchomość położona w Świebodzicach, na obrzeżach Cierni, blisko wyjazdu w kierunku centrum miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jaskulin

Jaskulin(Grudno + 18 km)

1 399 000 zł266,40 m² 5 251,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzic. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lubomin

Lubomin(Grudno + 21 km)

1 399 000 zł234,40 m² 5 968,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Rezerwacja. Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Lubomin 4km od uzdrowiskowej gminy Szczawno-Zdrój i Wałbrzycha. Tą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stare Rochowice

Stare Rochowice(Grudno + 4 km)

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 440 m²

Nieruchomości, mały domek 'zapraszaja klientów poszukukuących małego domu do remontu w ładnej ,spokojnej okolicy ,położónego z dala od drogi ,ale swietnie skomunikowanego .Cena bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grudno

Grudno,dolnośląskie

110 000 €500 m² 220 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

dom do remont, 500m2

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij